TRAIVA s.r.o., Pohraniční 104, 703 00 Ostrava

Tel/Fax: (+420) 596 123 556, mobil: 604 266 813, E-mail: info@e-bozp.cz

 

O firmě Traiva

Firma Traiva s.r.o. byla založena v roce 1997 a již 13 let stále zlepšuje systém řízení kvality z pohledu jediného měřítka a tím je úplná spokojenost zákazníka. Ať už budete potřebovat cokoli, vždy se dovoláte na nejméně 5 telefonních linek, kde jsou naši školení pracovníci připraveni Vám pomoci. Na všechny obrazy, včetně svítících obrazů poskytujeme záruku 10 let.


Kontaktujte nás

TRAIVA s.r.o.
Pohraniční 104, 703 00 Ostrava - Vítkovice
IČ: 25380141, DIČ: CZ25380141
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
vedeném u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 16963

Tel/Fax: (+420) 596 123 556, mobil: 604 266 813, E-mail: info@e-bozp.cz
Otevírací doba: Po-Pá od 8:00 do 16:00 hod.


Vaše jméno *:

Váš e-mail *:

Zpráva pro nás *:


Pokud z jakéhokoliv důvodu v průběhu 14 dnů nebudete spokojeni s výrobkem, stačí jednoduše poslat zpět a vrátíme Vám celou zaplacenou částku.
Vaše spokojenost je naším cílem. Když ji nedosáhneme, nechceme Vaše peníze.

Ing. Karel OspalíkKde nás najdete

Najdete nás v Ostravě, 200m od křižovatky ulic 1. máje a Pohraniční.
Můžete také využít MHD, tramvajové linky č. 3 a 12. Těšíme se na na Vaší návštěvu.Zvětšit mapu

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky Traiva s.r.o. se řídí Obchodním zákoníkem (pro firmy) a Občanskýn zákoníkem (pro občany)

I. Při prodeji uskutečňovaném dodáním prostřednictvím pošty nebo dopravce může zákazník výrobek v původním stavu vrátit do 14 dnů a bude mu vrácena plná cena.

II. Na výrobky poskytujeme záruku 10 let, na rámy 20 let. Po tuto dobu zaručujme vlastnosti deklarované v technické dokumentaci.

III. Zboží je majetkem prodávajícího do okamžiku zaplacení kupní ceny.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Dokončením objednávky souhlasí zákazník s obchodními podmínkami a také s možností zaslání účtenky elektronicky.


Lidské obchodní podmínky

1. Služby zákazníkům, které jsou zavedeny ve vyspělých západních ekonomikách jsou u nás běžné:
Vrácení peněz, expresní vyřízení a doručení do 3 dnů po objednávce, telefonická objednávka, výměna zboží bezplatně, okamžité vyřízení reklamace výměnou za zboží bez vad, platba u nás v hotovosti, příprava nákupu pro osobní odběr, tak aby nákup proběhl bez čekání, jednání bez zbytečné administrativy a papírování, lidský přístup bez výmluv na direktivy systému řízení ISO.

2. Jakékoli podložené vyjádření nespokojenosti zákazníka vyřešíme k jeho spokojenosti.
Může zboží vrátit, nebo poskytneme dárek jako omluvu. V každé komunikaci může dojít k omylu. Náš systém řízení používaný již desítku let tyto možné chyby minimalizuje. V případě, že k ní přesto dojde, stojíme na vaší straně. Nákup v našem obchodě je zcela bezpečný, vždy se dovoláte telefonicky na nejméně 3 telefonní čísla.


Doprava a cena dopravy

Jak Vám budou obrazy do bytu doručeny?

Po dokončení objednávky Vám bude doručen e-mail o přijetí objednávky. V průběhu 24 hodin obdržíte e-mail o termínu odeslání obrazů nebo dekorací. Standardně odesíláme zásilky do 72 hodin od objednávky (v pracovních dnech). Doručení zásilky obrazů je obvykle (na 95% míst v ČR na druhý den po odeslání.
Obrazy tedy obdržíte do 4 až 5 dnů v závislosti na hodině objednání ( při objednání po 12.00 h. do 5 dnů). Na druhý den po doručení e-mailu o odeslání zásilky na dobírku, mějte prosím připravenu hotovost na zaplacení dobírky. Přepravní služba Vás bude informovat o hodině doručení, kterou lze i dohodnout. Překontrolujte, zda balík není viditelně poškozen přepravou, a pokud ano, zkontrolujte i obsah balíku.
Cena dopravy včetně balného je 130,- Kč s DPH.